ترانسمیتر فشار دانفوس

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : ترانسمیتر فشار بدون دیدگاه

Danfoss Pressure transmitter

ترانسمیتر دانفوس ساخت کشور دانمارک بوده و جز باکیفیت ترین سازنده های ابزاردقیق در اروپا می باشد. ترانسمیتر دانفوس جهت سنجش و انتقال داده های مقدار فشار در خطوط ابزاردقیق بوده که با کیفیت بالا و دقت خوب به عنوان یکی از انتخاب های اول در تجهیزات ابزاردقیق می باشد.

ترانسمیتر فشار با تنوع در رنج تولیدات امکان انتخاب بر اساس نیازهای سیستم اتوماسیون و ابزاردقیق را فراهم می نماید.

ترانسمیتر فشار دانفوس و ویژگی های آن

ترانسمیتر فشار دانفوس بیش از ۵۰ سال است که در عرصه صنعتی حضور یافته است. این ترانسمیتر همانند ترانسمیتر روزمونت، ترانسمیتر تفاضلی و یا حتی ترانسمیتر wika به صنایع این امکان را می دهد که به بهترین شکل به کنترل فرآیندهای خود بپردازند.

این ترانسمیتر برای کاربری های دریایی و زمینی طراحی شده است و همچنین به عنوان مبدل های معمولی صنعتی نیز کاربرد دارد. بدنه این مبدل فشار از متریال گوناگون ساخته شده است و متناسب با سیال مورد استفاده، به آن متریال اختصاص داده می شود.

این نوع از مبدل فشار به گونه ای طراحی شده است که در برابر ضربه و فشارهای بالاتر از حد مجاز نیز از خود مقاومت بسیار بالایی نشان دهد. در تجهیزات مکانیکی، بالابرهای صنعتی و همچنین سیستم های هیدرولیکی و پنوماتیکی استفاده از این ترانسمیتر مرسوم است و این مبدل قادر است در این فضای کاری، فشاری بین صفر تا ۶۰۰ بار را تحمل کند.

طراحی بدنه این ترانسمیتر به گونه ای است که کمترین فضا را اشغال کند و در شرایط بد جوی و رطوبت بالا، مقادیر فشار مورد نظر را بدون هیچ خطایی به سیگنال های الکتریکی تبدیل کند. از دیگر ویژگی های این ترانسمیتر نویز پذیری بسیار پایین آن است.

چرا که سیگنال های خروجی آن در بازه ۴ تا ۲۰ میلی آمپر قرار داشته و به این ترتیب میدان های مغناطیسی و سایر عوامل تاثیر کمتری بر روی سیگنال های خروجی این دستگاه خواهند گذاشت.

ترانسمیتر فشار دانفوس

ترانسمیتر فشار دانفوس پتروکاسپین

انواع ترانسمیتر فشار دانفوس

  • پرشر فشار دانفوس
  • کنترل فشار دانفوس
  • ترانسمیتر اختلاف فشار دانفوس
  • سنسور فشار دانفوس

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ترانسمیتر فشار دانفوس

همانطور که می دانید عوامل مختلفی بر روی قیمت و کیفیت ترانسمیتر فشار دانفوس تاثیر گذار است‌. یکی از این عوامل، فضای کاری است. به طور مثال در صورتی که قصد شما تبدیل فشار یک سیال با ماهیت اسیدی به سیگنال های الکترونیکی است، باید متریال مناسب با این محیط را انتخاب کنید.

در واقع این ترانسمیتر باید از ماده ای ساخته شده باشد که در برابر اثر خوردگی از خود مقاومت نشان دهد. به همین ترتیب با تغییر جنس ترانسمیتر قیمت آن نیز تغییر خواهد کرد.

عامل مهم دیگر که بر قیمت این ترانسمیتر تاثیر گذار است، آن است که آیا شما از ترانسمیتر های موجود در بازار و مطابق با استاندارد های موجود میخواهید استفاده کنید، یا ترانسمیتر مورد نظر شما باید مطابق با استاندارد های جدیدی که شما تعیین می کنید، ساخته شود. همانطور که می دانید، در صورتی که بخواهید از مبدلی با استاندارد جدید استفاده کنید، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

ترانسمیتر فشار دانفوس

ترانسمیتر فشار دانفوس

ترانسمیتر فشار پتروکاسپین

برای تبدیل کمیت فشار به سیگنال های خروجی 4 تا ۲۰ میلی آمپر از تجهیزاتی به نام ترانسمیتر فشار استفاده می گردد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ترانسمیتر دانفوس و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.