ترانسمیتر فشار روزمونت 3051

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : ترانسمیتر فشار بدون دیدگاه

Rosemount Pressure transmitter

ترانسمیتر فشار روزمونت 3051 جهت سنجش و انتقال داده های مقدار فشار در خطوط ابزاردقیق بوده که با کیفیت بالا و دقت خوب به عنوان یکی از انتخاب های اول در تجهیزات ابزاردقیق می باشد.

ترانسمیتر فشار روزمونت 3051 با تنوع در رنج تولیدات امکان انتخاب بر اساس نیازهای سیستم اتوماسیون و ابزاردقیق را فراهم می نماید.

 ترانسمیتر فشار روزمونت 3051 و مزایای آن

ترانسمیتر فشار روزمونت 3051 به گونه ای طراحی شده است که شما تجهیزات و عملگرهای خود را به خوبی کنترل کنید. این مدل از ترانسمیتر فشار روزمونت باعث کاهش هزینه های شما می شود.

چرا که پیچیدگی دستگاه ها و ابزارآلات صنعتی را با کنترل موثرتر کاهش می دهد. این نوع از ترانسمیترها قادر هستند بازدهی بالایی داشته و خطای کمتری نیز دارد.

چرا که خروجی این ترانسمیتر تولید شده توسط شرکت روزمونت در بازه ۴ تا ۲۰ میلی آمپر قرار داشته و از آنجایی که از آن برای مسافت های طولانی ( ۱۰۰۰ فوت) استفاده می شود، در مسافت های کوتاه درصد خطاهای آن به دلیل ارسال سیگنال های قوی به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.

ترانسمیتر فشار روزمونت 3051

ترانسمیتر فشار روزمونت 3051 پتروکاسپین

انواع ترانسمیتر فشار روزمونت 3051

  • ترانسمیتر فشار روزمونت 3051
  • ترانسمیتر فشار روزمونت 2051
  • ترانسمیتر فشار روزمونت 1151
  • ترانسمیتر اختلاف فشار روزمونت
  • سنسور فشار روزمونت 3051

خصوصیات ترانسمیتر فشار روزمونت 3051

ترانسمیتر فشار روزمونت ۳۰۵۱ دارای کارایی بالا بوده و در شرایط دمایی بالا، عملکرد مناسبی را از خود نمایش می دهد. همانطور که گفته شد این ترانسمیتر به دلیل آن که خروجی سیگنال بسیار قوی دارد، امکان بروز خطا در آن بسیار پایین بوده و به تعبیری در مدت زمان طولانی، کالیبره باقی می ماند.

از این دستگاه می توان در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استفاده کرد. این ترانسمیتر قابلیت اندازه گیری انواع فشار از قبیل فشار تفاضلی، فشار مطلق و فشار نسبی را دارد. این مبدل به گونه ای طراحی شده است که به راحتی بر روی ادوات و تجهیزات مورد نظر نصب گردد.

از آنجایی که این نوع از ترانسمیتر فشار روزمونت وظیفه تبدیل فشار انواع مختلفی از سیالات را بر عهده دارد، متناسب با سیال مورد به آن متریال اختصاص داده شده است. به طور مثال در صورتی که از این ترانسمیتر برای اندازه گیری سیالاتی با خاصیت اسیدی استفاده شود، باید متریال آن به گونه ای انتخاب شود که در برابر خاصیت اسیدی این سیالات از خود مقاومت نشان دهد.

از جمله متریالی که برای این نوع از مبدل تولید شده توسط شرکت روزمونت در نظر گرفته می شود عبارت است Alloy 400, Alloy c-276, 316L SST . همچنین طراحی این مبدل فشار به گونه ای است که در برابر افزایش فشار از خود مقاومت بالایی نشان دهد.

حتی در صورتی که فشار سیال مورد نظر از حد مجاز خود عبور کرده باشد، این مبدل از خود مقاومت نشان می دهد. ترانسمیتر فشار روزمونت مانند ترانسمیتر فشار دانفوس و ترانسمیتر فشار Wika و سایر ترانسمیتر ها به منبع تغذیه نیازمند است.

این ترانسمیتر برای تبدیل فشار به سیگنال های الکتریکی به ولتاژ ورودی ۱۰.۵ الی ۵۵ ولت جریان برق مستقیم نیاز دارد.

ترانسمیتر فشار روزمونت 3051

ترانسمیتر فشار روزمونت 3051

ترانسمیتر فشار روزمونت 3051 پتروکاسپین

برای تبدیل کمیت فشار به سیگنال های خروجی 4 تا ۲۰ میلی آمپر از تجهیزاتی به نام ترانسمیتر فشار استفاده می گردد.

ترانسمیترهای روزمونت 3051 برای رنج های مختلف کاری عرضه می گردند و برخی از انواع آنها نمایشگر نیز دارند و مقدار فشار را نیز نمایش می دهند.

ترانسمیتر فشار روزمونت مدل Rosemount 3051

با ترانسمیتر ۳۰۵۱ رزمونت می توانید عملکرد خود را سیستم های ابزارقیق ثبت و بررسی نمایید.

سری ۳۰۵1 ابزار دقیق رزمونت، اندازه گیری دقیق و مطمئنی را در هر زمان انجام دهید بنابراین می توانید میزان تعمیر و نگهداری و خاموشی شدن را کاهش دهید، فرایند های مختلف را داشته باشید و به راه اندازی سریع تر دست پیدا کنید.

مشخصات ترانسمیتر فشار مدل Rosemount 3051

  • دقت مورد نظر :  ۰٫۰۲۵% of Span
  • طول عمر : ۱۵ سال
  • حداقل محدوده: ۲۰۰:۱
  • عملکرد کلی نصب: ۰٫۱% of span
  • تشخیص پیشرفته با صدور گواهینامه ایمنی SIL 2/3

جهت اطلاع از آخرین قیمت ترانسمیتر فشار 3051 و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.