ترانسمیتر فشار wika

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : ترانسمیتر فشار بدون دیدگاه

Wika Pressure transmitter

ترانسمیتر فشار wika جهت سنجش و انتقال داده های مقدار فشار در خطوط ابزاردقیق بوده که با کیفیت بالا و دقت خوب به عنوان یکی از انتخاب های اول در تجهیزات ابزاردقیق می باشد.

ترانسمیتر wika با تنوع در رنج تولیدات امکان انتخاب بر اساس نیازهای سیستم اتوماسیون و ابزاردقیق را فراهم می نماید.

ترانسمیتر فشار wika چه ویژگی هایی دارد؟

ترانسمیتر فشار wika به گونه ای طراحی شده است که به واسطه آن به راحتی بتوانید کنترل فرآیندها را انجام داده و اتوماسیون بهتری داشته باشید. این مبدل فشار به گونه ای طراحی شده است که در برابر ضربه از خود مقاومت بسیار بالایی نشان دهد.

همچنین ترانسمیتر های فشار شرکت wika همانند ترانسمیتر فشار دانفوس و ترانسمیتر فشار روزمونت از متریال گوناگونی ساخته می شود. چرا که ترانسمیتر ها برای اندازه گیری سیالات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و در صورتی که در برابر سیالی با ماهیت اسیدی از ترانسمیترهای معمولی استفاده گردد، ترانسمیتر پس از مدتی دچار مشکل شده و از بین می رود.

ترانسمیتر فشار wika

ترانسمیتر فشار wika پتروکاسپین

انواع ترانسمیتر فشار wika

  • ترانسمیتر فشار a10
  • ترانسمیتر فشار s11
  • ترانسمیتر فشار s20
  • ترانسمیتر اختلاف فشار 
  • سنسور فشار wika

کاربرد ترانسمیتر فشار wika

همانطور که گفته شد ترانسمیتر فشار wika در سیستم های ابزار دقیق کاربرد فراوان دارد. اما کاربری اصلی این ترانسمیتر عبارت است از اندازه گیری فشار، اندازه گیری ارتفاع از سطح دریا، اندازه گیری جریان، اندازه گیری عمق و آزمایش نشتی برای اندازه گیری فشار میباشد.

کاربرد این محصول بیشتر برای موارد هواشناسی، هواپیماها، اتومبیل ها و به طور کلی تمام تجهیزات که برای کنترل آن ها به اندازه گیری فشار نیاز است، مورد استفاده قرار می گیرد.

اندازه گیری از سطح دریا بیشتر برای سیستم های ناوبری هواپیما ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در بالن های هواشناسی و ماهواره ها نیز کاربرد های این ترانسمیتر ها وجود دارد. به طور کلی در این اندازه گیری رابطه ای بین تغییرات فشار و ارتفاع از سطح دریا عنوان می شود.

اندازه دبی سیال عبوری از یک محیط نیز توسط این نوع ترانسمیتر فشار شرکت wika قابل اندازه گیری است. به این ترتیب که برای سنجش دبی سیال از لوله ونتوری استفاده می کند.

برای اندازه گیری جسم های غوطه ور در آب مانند زیر دریایی ها و غواص ها از ترانسمیتر فشار استفاده می شود. تا به این ترتیب با دانستن عمق دقیق اجسام و افراد موقعیت دقیق آن ها را در دریا شناسایی کنند. همچنین از ترانسمیتر فشار برای اندازه گیری سطح آب موجود در مخزن نیز استفاده می شود.

در صورتی که اختلاف فشار دو نقطه از یک خط لوله از حد مشخصی بیشتر باشد، می توان نتیجه گرفت که در خط لوله نشتی وجود دارد. بنابراین با استفاده از ترانسمیتر فشار ویکا و همچنین سایر ترانسمیتر ها از جمله ترانسمیتر فشار تفاضلی می توان نشتی را در خط لوله اندازه گیری کرد.

به طور کلی می توان گفت ترانسمیتر فشار ویکا در مهندسی مکانیک، ماشین آلات صنعتی، کنترل فرآیند و اتوماسیون، سیستم های هیدرولیکی و پنوماتیکی و در نهایت در پمپ ها و کمپرسورها کاربردهای فراوانی دارد.

ترانسمیتر فشار wika

ترانسمیتر فشار wika

ترانسمیتر wika

برای تبدیل کمیت فشار به سیگنال های خروجی 4 تا ۲۰ میلی آمپر از تجهیزاتی به نام ترانسمیتر فشار استفاده می گردد.

ترانسمیترها برای رنج های مختلف کاری عرضه می گردند و برخی از انواع آنها نمایشگر نیز دارند و مقدار فشار را نیز نمایش می دهند.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ترانسمیتر wika و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.