ترمومتر دیجیتالی با باتری تامین کننده توان

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : ترمومتر بدون دیدگاه

SERIES:DT50

 • دقت بالا (0 . 2+ درجه سانتی گراد )
 • مبتنی بر میکروپروسسر (ریز پردازنده)
 • صفحه نمایش چهار رقمی
 • صفحه نمایش مشترك (درجه سانتی گراد ودرجه فارن هایت)
 • ضد آب طبق کلاس حفاظتی IP65

ترمومترهای دیجیتالی با باتری تامین کننده توان سری DT50 ایندومارت با مشخصاتی از قبیل دقت بالا، وضوح بالا، مبتنی بر ریز پردازنده و نمایشگرهای دما می باشند. مدل های قوی گیج های دما در کابرد های صنعتی بحرانی با تقاضاهای زیادی مواجه شده اند و همچنین در مواردی که مشخصات مهم از جمله دقت اندازه گیری، تکرار پذیری، استحکام طولانی مدت و حفاظت در مقابل فرو رفتگی در آب و نفوذ خاك مد نظر می باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

طبق كلاس حفاظتی IP67،  پوشش ابزار اندازه گیری از فولاد ضد زنگ می باشد و ترموترهای دیجیتال سری DT50 یا با حسگر PT- 100 ) RTD ) یا با حسگر ترموکوپل عرضه می شوند. ممکن است این ابزار به عنوان ابزارهای نصب صفحه ای همراه با سه سوراخ جلویی فلنج یا پشتی فلنج یا به عنوان ابزار نصب مستقیم به همراه يك ساقه محکم فولادی ضد زنگ 316 سفارش داده شود.
ساغه در تمامی مدل ها، اعم از گازی و مایعات سازگار است و همچنین درصورت نیاز جهت کاربرد های ویژه بهداشتی و خوراکی با يك گیره 1اینچ ی 3/4 اینچ مناسب و ساقه ای به قطر1/2اینچ مجهز خواهد شد. صفحه نمایش چهار 12/ 7mm می تواند دما را بر حسب درجه سانتی گراد یا درجه فارن هایت نمایش دهد و ممکن است اپراتور در سایت یکی از از این دو مورد را انتخاب کند .
عملکرد این ابزار اندازه گیری حداقل دو سال به طور پیوسته و مداوم پیش از آنکه نیازی به تعویض باتری داشته باشد پیش بینی شده است. ساختمان داخلی تایین کننده، حداقل دو ماه پیش از خاموش شدن ابزار اندازه گیری کم بودن باتری را به اپراتور اخطار می دهد.

ترمومترهای دیجیتالی پتروکاسپین

ترمومتر دیجیتال پتروکاسپین

مشخصات فنی ترمومترهای دیجیتال

 1. دقت : %1.0
 2. اندازه صفحه نمایش مدرج :”4 (100 میلی متر)، “6 (160 میلی متر)
 3. نحوی اتصال : “½قابل اتصال به پایین و پشت ، .فولادی
 4. قطر ساقه: 12.5 میلی متر
 5. طول ساقه: 25 … 1000 میلی متر
 6. پنجره نمایش : پلکسی گلاس
 7. حداکثر فشار کاری : 2500 کیلو پاسكال (360 PSI)
 8. حداکثر دمای فرآیند : 200 … 800C°
 9. دمای محیط 40-… 80 C°
 10. اتصال الکتریکی : جعبه اتصال کابل
 11. کلاس حفاظتی : IP65

مطالب مشابه