فلو ترانسمیتر روتور با تکنیک مادون قرمز

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : مقالات ابزار دقیق بدون دیدگاه

فلو ترانسمیترهای ایندومارت مدل FIT40 بسیار دقیق بوده و سند قابل اعتمادی كه می توان به آن اشاره كرد نمایشگر 3 رقمی آن می باشد.

مبدل ورودی این نوع فلو متر از مواد غیر فلزی مقاوم در برابر بسیاری از مواد شیمیایی به عنوان سیال ورودی تشكیل شده است و همچنین توانایی اندازه گیری جریان برای سیالاتی تا دمای 90 درجه سانتی گراد را دارا می باشد.

این فلو ترانسمیتر قابلیت برنامه ریزی توسط كاربر را داراست وهمچنین امكان استفاده به صورت مستقیم ومعكوس رادارد .قطعات الكترونیكی این مدل در مقابل رطوبت ایزوله می باشند و حداكثر دامنه جریان این مدل بین 0.5 – 20 لیتر در دقیقه است.

FIT40 برای سایر كاربری های مربوط به سرعت جریان توسط كاربر قابل تنظیم است، كاربرد سنسور جریان مادون قرمز برای مایعات شفاف وكم گراند روی و برخی از گازها می باشد.

فلو ترانسمیتر پتروکاسپین

مشخصات فلو ترانسمیتر :

  • دقیق وقابل اعتماد
  • قابلیت برنامه ریزی برای تغیرات جریان
  • LED .قابل تنظیم و برنامه پذیر
  • خروجی قابل تنظیم مستقیم یا معكوس
  • دارای خروجی جریان یا ولتاژ

نحوه ی عملكرد اصلی این نوع فلو ترانسمیتر به این صورت بوده كه سیال ورودی مجبور به یك حركت چرخشی در مسیر ماپیچی ورودی خود بوده كه به نوبه خود یك اصطحكاك را با روتور ایجاد می كند و باعث به چرخش درآمدن روتور می شود، این چرخش تولید پالس می كند و از طریق نورمادون قرمز محاسبه می شود و اساس كاراندازه گیری را صورت می دهد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت و فروش فلو ترانسمیتر می توانید با کارشناسان پتروکاسپین با شماره تلفن 41805 – 021 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مشابه