لول سنج مغناطیسی

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : سطح سنج, مقالات ابزار دقیق بدون دیدگاه

لول سطح مغناطیسی با توجه به مواد و فن آوری مورد استفاده در ساخت برای اندازه گیری سطح مایع در دیگهای بخار، مخازن ذخیره سازی و غیره طراحی شده است. لول سطح مغناطیسی ، ابزاری بسیار دقیق و قابل اعتماد برای محدوده فشارهای بالا و پایین با هر درجه حرارتی است.

لول سطح های مغناطیسی جایگزین مناسبی برای ترانسمیتر سطح جابجایی محسوب می شوند و همچنین دارای مزایای از جمله افزایش ضریب ایمنی ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و هزینه های عملیاتی بلند مدت و… می باشند.

اندازه گیری با استفاده لول سنج های مغناطیسی

لول سنج مغناطیسی با استفاده از اصل کوپلینگ مغناطیسی به اندازه گیری سطح مستمر و بدون تماس مستقیم بین ترانسمیتر و سیال در سیستم می پردازد. شناور با تغییر سطح مایع در داخل لوله حرکت می کند ، و از طریق ترانسمیتر آنالوگ که به طور مستقیم به مسطح اتاق نصب شده است، سیگنال خروجی متناسب و مداوم 4-20 میلی آمپر با دقت 5 میلی متر فراهم می کند.

لول سطح مغناطیسی سری مناسب برای برنامه های کاربردی در صنایع شیمیایی و پتروشیمی ، آب و فاضلاب پردازش، تولید برق و دیگهای بخار است.

لول سنج مغناطیسی پتروکاسپین

سطح سنج مغناطیسی پتروکاسپین

مشخصات فنی سطح سنج مغناطیسی

  1. خروجی :4-20 ميلي آمپر
  2. دقت: 5 میلی متر، 0. 2اینچ
  3. مواد محفظه و شناور: فولاد ضد زنگ 316 (std.)، استنلس استیل 304 و تیتانیوم
  4. طول اندازه گیری: 200 میلی متر تا 6 متر، چند بخش برای طول بالاتر
  5. فشار عملیاتی: خلاء تا 3600 PSI 250بار
  6. دمای عملیاتی: 200- 450 درجه سانتیگراد
  7. کلاس حفاظتی: IP67
  8. حداقل وزن مخصوص:0.38
  9. حداکثر ویسکوزیته: 500CST

جهت اطلاع از آخرین قیمت و فروش لول سنج های مغناطیسی می توانید با کارشناسان پتروکاسپین با شماره تلفن 41805 – 021 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مشابه