لول سوئیچ گلابی

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : سطح سنج بدون دیدگاه

لول سوئیچ گلابی نوعی کنترل کننده سطح می باشد که قدرت مانور بالایی در مخازن دارد و تمام دستگاه درون مخزن شناور می ماند. این نوع لول سوئیچ ها طول سیم های مختلفی دارند و برای تمامی مخازن سیال های گوناگون قابل استفاده هستند.

شیوه کار این نوع لول سوئیچ ها بسیار ساده است، درون محفظه دستگاه ممکن است یک سوئیچ یا کلید جیوه ای یا یک گوی فلزی وجود داشته باشد که با تغییر وضعیت شناور، تغییر مکان یا حالت می دهند و اتصال را در مدار الکتریکی ایجاد می نمایند. بر اثر این اتصال و یا قطع شدن ، فرمان ON/OFF به دستگاه های دیگر در سیستم ارسال می شود.

لول سوئیچ گلابی پتروکاسپین

لول-سوئیچ-گلابی-پتروکاسپین

کاربرد لول سوئیچ گلابی :

  1. ایستگاه های پمپ آب
  2. مخزن های بتونی
  3. چاه های فاضلاب
  4. مخزن های آب
  5. چاه های آب

طرز کار لول سوئیچ گلابی

دستگاه کنترل کننده سطح تيپ 10-LS با ساده ترین روش کار طراحی شده است. این دستگاه متشکل از یک توپی شناور از جنس پروپلین و کابل مربوطه از جنس PVC مخصوص می باشد که در داخل آن یک ساچمه فلزی و یک عدد لیمیت سوئیچ تعبیه شده است.

با تغییر سطح مایع ، توپی به صورت شناور درآمده و یا به حالت آزاد باز می گردد و در نتیجه با تغییر حالت توپی ، ساچمه فلزی تعبیه شده در داخل آن به سمت دیگر هدایت شده نهایتا لیمیت سوئیچ داخلی را قطع و یا وصل می نماید. با عملکرد لیمیت سوئیچ ، فرمانهای ON – OFF جهت کنترل دستگاههایی نظیر پمپها ، علائم اخطار و غیره به مدارهای الکتریکی ارسال می گردد.

ویژگی لول سوئیچ گلابی

تمامی قطعات پلاستیکی به صورت پیچی و یا جوشکاری شده است. این دستگاه در مقابل محصولات نفتی مقاوم بوده و به هیچگونه تعمیراتی نیاز ندارد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت  لول سوئیچ گلابی و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

مطالب مشابه