پرشر ترانسمیتر ترافاگ

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : پرشر ترانسمیتر بدون دیدگاه

 Trafag Pressure transmitter

پرشر ترانسمیتر ترافاگ ساخت کشور سوئیس بوده و جز باکیفیت ترین سازنده های ابزاردقیق در اروپا می باشد. پرشر ترانسمیتر ترافاگ جهت سنجش و انتقال داده های مقدار فشار در خطوط ابزاردقیق بوده که با کیفیت بالا و دقت خوب به عنوان یکی از انتخاب های اول در تجهیزات ابزاردقیق می باشد.

پرشر ترانسمیتر با تنوع در رنج تولیدات امکان انتخاب بر اساس نیازهای سیستم اتوماسیون و ابزاردقیق را فراهم می نماید.

پرشر ترانسمیتر ترافاگ (Trafag) یکی از ادوات ابزار دقیق ساخت کشور سوئیس است که از معتبرترین و باکیفیت ترین برندهای تولید کننده‌ی سنسورها و ترانسمیترهای اندازه گیری فشار در جهان محسوب می‌شوند. این ابزار با دریافت فشار سیال، مقادیر متناسب آن را با سیگنال‌های دیجیتال به نمایش می‌گذارند.

رنج اندازه گیری ترانسمیتر فشار برای مصارف مختلف، متفاوت بوده و با واحدهای مختلفی نشان داده می‌شود. ترانسمیترهای فشار ترافاگ با توجه به گستره‌ی دمایی مناسبی که دارند، می‌توانند در انواع مصارف صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. دامنه‌ی تحمل دمای این سنسورها، از منفی بیست و پنج، تا بیش از 125 درجه‌ی سانتی گراد تعیین شده است.

ترانسمیترهای اندازه گیری ترافاگ در طول سال‌های متمادی، کیفیت و مقاومت خود را در شرایط سخت صنعتی ثابت کرده و به طور ویژه در موقعیت‌هایی استفاده می‌شوند که نیاز به پایداری بالایی وجود دارد.

حال این مقاومت می‌تواند از نظر لرزشی، الکترومغناطیسی، شوک الکتریکی و یا دمایی متغیر باشد. از ترانسمیترهای ترافاگ می‌توان بدون نگرانی در شرایط مختلف محیطی استفاده کرده و از توانایی مقاومت آن‌ها نسبت به انواع میدان‌های تابشی و الکترو مغناطیسی اطمینان حاصل کرد. پرشر ترانسمیترهای ترافاگ قابل اتصال به تمامی سیستم‌ها و میدان‌های الکتریکی بوده و می‌توان از آن برای محاسبه‌ی فشار نسبت به فشار اتمسفر استفاده کرد.

پرشر ترانسمیتر ترافاگ

پرشر ترانسمیتر ترافاگ پتروکاسپین

انواع پرشر ترانسمیتر ترافاگ

  • پرشر ترانسمیتر صنعتی
  • پرشر ترانسمیتر هوشمند
  • کنترل ترانسمیتر
  • پرشر اختلاف ترانسمیتر
  • سنسور ترانسمیتر

سنسورهای فشار ترافاگ بسته به محل استفاده و نیاز کاربر به انواع مختلف صنعتی، هوشمند، کنترلی و اختلاف فشار تقسیم می‌شود. از انواع پرشر ترانسمیترهای ترافاگ برای محاسبه‌ی فشار، سرعت جریان عبوری و سطوح مایعات استفاده می‌شود.

در انتخاب یک پرشر ترانسمیتر ترافاگ مناسب، باید به رنج اندازه گیری فشار، نحوه اتصال ترانسمیتر فشار، نوع خروجی ترانسمیتر فشار و تعداد کانال ورودی آن توجه کرد.

کاربردهای پرشر ترانسمیتر ترافاگ

می‌توان از پرشر ترانسمیتر ترافاگ به عنوان ابزاری برای کنترل سرعت و ارتفاع مایعات و یا کنترل جریان گاز استفاده کرد. معمولاً سنسورهای فشار را بر روی لوله‌ها و مخازن سیالات نصب کرده و به کنترل جریان ورودی و یا سطح سیال موجود در آن می‌پردازند.

اندازه گیری جریان، به کمک اثر ونتوری و رابطه‌ی آن با فشار سیستم انجام می‌گیرد. در واقع اختلاف فشار دو طرف لوله ونتوری، با سرعت جریان عبوری از لوله رابطه مستقیم دارد. از این رو می‌توان به سادگی و با نمایش میزان اختلاف فشار، سرعت جریان سیال را محاسبه کرد.

لذا، می‌توان کاربردهای پرشر ترانسمیتر ترافاگ را به خطوط تولید هیدرولیک و پنوماتیک، ارتفاع سنجی مخازن، صنایع آب، موتورخانه‌ها، صنایع مختلف نفت و گاز، ایجاد فشار خلاء، معادن، دیگ‌های بخار، صنایع غذایی، سیستم‌های ایمنی و … بسط داد.

سنسور فشار ترافاگ

سنسور فشار ترافاگ

پرشر ترانسمیتر پتروکاسپین

برای تبدیل کمیت فشار به سیگنال های خروجی 4 تا ۲۰ میلی آمپر از تجهیزاتی به نام پرشر ترانسمیتر استفاده می گردد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت پرشر ترانسمیتر و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

مطالب مشابه