پرشر سوئیچ دیجیتال

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : پرشر سوئیچ بدون دیدگاه

Digital Pressure switch

پرشر سوئیچ دیجیتال که به منظور حفاظت در مقابل فشار مکش یا تخلیه بیش از حد در سیستم های تهویه مطبوع و تبرید به کار می روند و مقدار فشار در زمان سوئیچ بصورت دیجیتال را نمایش می دهد.

پرشر سوئیچ دیجیتال با تنوع در رنج تولیدات امکان انتخاب بر اساس نیازهای سیستم اتوماسیون و ابزاردقیق را فراهم می نماید.

  • طراحی شده برای استفاده در کاربردهای صنعتی در زمینه سیستم های کنترل، نظارت و اعلان خطر
  • پرشر سوییچ دیجیتال سری برای نظارت، تنظیم و هشدار در سیستم های صنعتی با فشارهای بالا
  •  برای پمپ و بوسترهای آبرسانی
  • بهترین انتخاب برای استفاده در بوستر پمپ های دور ثابت
  • مناسب برای گاز، بخار و هوا
  • انتخابی مطمئن – کارایی بالا

پرشر سوئیچ های دیجیتالی اصولا برای سیستم های تهویه ای استفاده می شوند که فشار را در سیستم های هیدرولیک یا پنوماتیک کنترل می نمایند. هر یک از این پرشر سوئیچ دیجیتالی دارای انواع مختلفی بوده و کاربرد های متنوعی دارند.

ما به برخی از مدل های این سوئیچ های دیجیتالی می پردازیم. در مورد عملکرد و کاربرد آنها نیز توضیحاتی برای شما بیان می نماییم، تا اطلاعات شما در این خصوص افزایش یابد. علاوه بر آن بدانید که این سوئیچ ها در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع پرشر سوئیچ دیجیتالی و کاربرد آنها

  1. پرشر سوئیچ smc

باید بگوییم این سری از پرشر سوئیچ ها در اصل زمانی مورد استفاده قرار می گیرند، که فشار بین 10 بار تا منفی 1 بار باشد. بسته به کد قطعه ای که در این سوئیچ ها استفاده شده است، سیستم های smc یا از یک خروجی و یا از دو خروجی برای خروج جریان استفاده می نمایند.

سازنده این سوئیچ ها کشور ژاپن می باشد. یکی از شرکت هایی که در زمینه تولید سوئیچ های دیجیتالی در سطح جهان از شهرت برخوردار است.

  1. پرشر سوئیچ indumart

یکی دیگر از شرکت هایی که اقدام به تولید پرشر سوئیچ دیجیتالی نمود، شرکت ایندومارت می باشد. در بازار های ایران این سوئیچ ها را به عنوان سوئیچ های فشار نیز می شناسند. از این پرشر سوئیچ اصولا در فرایند های صنعتی بسیار استفاده می شود.

اگر بخواهیم در مورد عملکرد آن سخن بگوییم، باید بگوییم سوئیچ های ایندومارت به راحتی قادر هستند فشار موجود در سیستم های لوله کشی را تشخیص داده و گزارش دهند.

  1. پرشر سوئیچ omega

شرکت امگا سالهاست که در زمینه طراحی و تولید پرشر سوئیچ دیجیتالی فعالیت می کند. اصولا این سوئیچ ها به صورت قلمی، اختلاف فشار و دیافراگمی تولید می شوند. باید بگوییم برخی از این سوئیچ ها دارای دو ورودی هستند، که اختلاف فشار را در سیستم ها به نمایش می گذارند.

زمانی که قصد دارید میزان سطح مخازن، یا نشتی سیستم ها را تست نمایید، از این سوئیچ های دیجیتالی استفاده کنید.

  1. پرشر اختلاف سوئیچ

پرشر اختلافی از جمله سوئیچ های کنترل فشار است، این سوئیچ ها قادر هستند به راحتی کنتاکت الکتریکی را قطع و وصل نموده و در چهار رنج متفاوت تنظیم شوند. علاوه بر آن باید بگوییم محدوده فشاری که در پرشر اختلاف سوئیچ مورد استفاده قرار می گیرد، بیش از 7500 پاسکال می باشد.

این سوئیچ های اختلاف فشار اصولا در مانیتور های فشار بالا، مانیتور های فشار هوا و گاز های غیر قابل احتراق و .. مورد استفاده قرار می گیرند.

پرشر سوئیچ دیجیتال

پرشر سوئیچ دیجیتال

پرشر سوئیچ دیجیتال پتروکاسپین

جهت اطلاع از آخرین قیمت پرشر سوئیچ و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

مطالب مشابه