پرشر سوئیچ هانیول

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : پرشر ترانسمیتر بدون دیدگاه

Honeywell Pressure switch

پرشر سوئیچ هانیول که به منظور حفاظت در مقابل فشار مکش یا تخلیه بیش از حد در سیستم های تهویه مطبوع و تبرید به کار می روند و مقدار فشار در زمان سوئیچ بصورت آنالوگ را نمایش می دهد.

پرشر سوئیچ هانیول با تنوع در رنج تولیدات امکان انتخاب بر اساس نیازهای سیستم اتوماسیون و ابزاردقیق را فراهم می نماید.

  • طراحی شده برای استفاده در کاربردهای صنعتی در زمینه سیستم های کنترل، نظارت و اعلان خطر
  • پرشر سوییچ هانیول سری برای نظارت، تنظیم و هشدار در سیستم های صنعتی با فشارهای بالا
  •  برای پمپ و بوسترهای آبرسانی
  • بهترین انتخاب برای استفاده در بوستر پمپ های دور ثابت
  • مناسب برای گاز، بخار و هوا
  • انتخابی مطمئن – کارایی بالا

سوئیچ های هانیول همچون پرشر سوئیچ هوا در سیستم های تهویه مورد استفاده قرار می گیرند. پرشر سوئیچ هانیول را می توانیم از جمله سوئیچ های دو وضعیتی به شمار آوریم که به پرشر سوئیچ های ON/OFF شهرت دارند. این سوئیچ ها در کشور مکزیک ساخته می شوند.

تنوع مدلی در این دسته از پرشر سوئیچ ها بسیار زیاد است. مدل های L404F1078 و L404F1094 هر دو قادر هستند فشار معادل 20 بار را تحمل کنند. اما مدل های L404F1102 و L404F1219 فشار 10 بار را تحمل می کنند.

پرشر سوئیچ های هانیول L404F قادر هستند فشار سیال عبوری را به دو صورت kpa و psi نمایش داده و کنترل نمایند. اصولا از این دسته از سوئیچ هانیول ها برای اتصال به لوله های 4/1 استفاده می شوند. لوله هایی که دارای جنس بدنه از آلیاژ برنج هستند.

ویژگی های پرشر سوئیچ هانیول on/off

باید بگوییم این پرشر سوئیچ ها هر کدام دارای عملکرد فشار متفاوتی هستند. مثلا در واحد psi محدوده فشار سوئیچ های هانیول برابر با 2 تا 300 می باشد. در حالی که در مدل های دیگر این سوئیچ ها این عملکرد متفاوت می باشد.

سیال های بسیاری از پرشر های هانیول عبور می کنند که می توانیم به برخی از آنها اشاره نماییم. این سیال ها عبارتند از انواع سیالات غیر خورنده، سیال های هوا، سیال های بخار، انواع گاز های غیر قابل احتراق و…

یکی دیگر از ویژگی های پرشر سوئیچ هانیول را می توانیم در کیفیت و قیمت آن بیان نماییم. با این که بخش بسیار زیادی از بازار را این دسته از سوئیچ های هانیول در بر گرفته اند، اما پرشر سوئیچ ها از قیمت بالایی برخوردار می باشند.

پرشر سوئیچ های L404F دارای بازه عملکرد فشار متفاوتی از نظر واحد پاسگال می باشند. این واحد های پاسکال از 15 تا 2070 کیلو می باشد. دستگاه های سوئیچ هانیول یکی از مهمترین تجهیزات اندازه گیری به شمار می روند، که دارای دو عملکرد ON/OFF می باشند.

تمامی این سوئیچ های هانیول در کشور مکزیک ساخته می شوند، و کانکشن های متصل به لوله آن ها عموما از جنس برنج می باشند.

انواع و کاربرد سنسور سوئیچ هانیول

سنسورهای دما هانیول، در اصل دارای دو نمونه سنسور های غیر تماسی و سنسور های تماسی می باشند. می توانیم بگوییم این دسته از سنسور ها در تمامی وسایل کاربرد دارند و استفاده می شوند. مثلا می توان از آنها در یخچال، موتورخانه، آزمایشگاه، اتاق های کنترل و… استفاده نمود.

پرشر سوئیچ هانیول

پرشر سوئیچ هانیول

پرشر سوئیچ هانیول پتروکاسپین

جهت اطلاع از آخرین قیمت پرشر هانیول و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

مطالب مشابه