پرشر گیج ایندومارت

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : فشار بدون دیدگاه

Indumart Pressure Gauge

پرشر گیج ایندومارت ساخت کشور کانادا بوده و جزء بهترین برندهای ابزاردقیق در زمینه پرشر گیج می باشد. این شرکت با تنوع در تولیدات و کیفیت بالای محصولات خود توانسته سهم زیادی از صنعت ایران را در اختیار بگیرد.

پرشر گیج ایندومارت در انواع مختلف و تایپ های مشخص تولید می گردد.

پرشر گیج ایندومارت که به صورت دیجیتال و آنالوگ تولید می گردد در دستگاههای مختلفی مانند سیستم های کنترل فشار باد یا هوا ، سیستم های تنظیم و انتقال هوا  ، سیستم های ایمنی باد و تمامی قسمت های که برای نمایش مقدار فشار بر اساس bar یا psi استفاده می گردد.

پرشر گیج ایندومارت

پرشر گیج ایندومارت پتروکاسپین

انواع پرشر گیج ایندومارت

  • پرشر گیج آنالوگ
  • پرشر گیج دیجیتال
  • پرشر گیج استیل
  • پرشر گیج دیافراگمی
  • پرشر اختلاف گیج ایندومارت

پرشر گیج ایندومارت بر اساس پارامترهایی چون مقدار سنجش فشار قابل نمایش مانند 0 تا 10 بار 100 بار 150 بار و  500 بار  و بر اساس صفحه نمایش 5 سانت ، 6 سانت ، 10 سانت ، 15 سانت ، صفحه پرشر تست و نوع اتصال کانکشن بصورت کانکشن از پشت و کانکشن از زیر می باشد.

از لحاظ مقدار دقت در زمان لرزش پرشر گیج ایندومارت به دو دسته خشک و روغنی تقسیم بندی می باشد. که در نوع روغنی فاصله بین شیشه پرشر و عقربه با روغن گلیسیرین پر می شود که باعث دقت در نمایش در زمان لرزش سازه و فشار می باشد.

پرشر گیج ایندومارت پتروکاسپین

سیستم عملکرد پرشر گیج بر اساس ورود فشار به داخل لوله ورودی و با فشار وارد کردن به لوله حلزونی باعث باز شدن حلقه شده که با این اتفاق عقربه گیج که بر روی لوله نصب شده به حرکت در می آید و بر صفحه پرشر گیج مقدار سنجش فشار را بر اساس psi یا bar نمایش می دهد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت پرشر گیج ایندومارت و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.