پرشر گیج دیافراگمی

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : فشار بدون دیدگاه

Diaphragm Pressure Gauge

پرشر گیج دیافراگمی از دقیق ترین پرشر گیج ها در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار در ابزاردقیق می باشد و این نوع از پرشرگیج با تنوع در رنج محصولات امکان انتخاب را در سیستم های مختلف اتوماسیون فراهم می نماید.

پرشر گیج دیافراگمی که به صورت آنالوگ تولید می گردد در دستگاههای مختلفی مانند سیستم های کنترل فشار باد یا هوا ، سیستم های تنظیم و انتقال هوا  ، سیستم های ایمنی فشار و تمامی قسمت های که برای نمایش مقدار فشار بر اساس bar یا psi استفاده می گردد.

پرشر گیج دیافراگمی

پرشر گیج دیافراگمی پتروکاسپین

انواع پرشر گیج دیافراگمی

  • پرشر گیج استیل
  • پرشر گیج ویکا
  • پرشر گیج تفاضلی
  • پرشر اختلاف گیج دیافراگمی

پرشر گیج دیافراگمی بر اساس پارامترهایی چون مقدار سنجش فشار قابل نمایش مانند 0 تا 10 بار 100 بار 150 بار و  500 بار  و بر اساس صفحه نمایش 5 سانت ، 6 سانت ، 10 سانت ، 15 سانت ، صفحه پرشر تست و نوع اتصال کانکشن بصورت کانکشن از پشت و کانکشن از زیر می باشد.

از لحاظ مقدار دقت در زمان لرزش پرشر گیج دیافراگمی به دو دسته خشک و روغنی تقسیم بندی می باشد. که در نوع روغنی فاصله بین شیشه پرشر و عقربه با روغن گلیسیرین پر می شود که باعث دقت در نمایش در زمان لرزش سازه و فشار می باشد.

پرشر گیج دیافراگمی پتروکاسپین

سیستم عملکرد پرشر گیج بر اساس ورود فشار به داخل لوله ورودی و با فشار وارد کردن به دیافراگم باعث باز شدن حلقه شده که با این اتفاق عقربه گیج که بر روی لوله نصب شده به حرکت در می آید و بر صفحه پرشر گیج مقدار سنجش فشار را بر اساس psi یا bar نمایش می دهد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت پرشر گیج دیافراگمی و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.