پرشر گیج دیجیتالی

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : مقالات ابزار دقیق بدون دیدگاه

پرشر گیج (فشار سنج ) دیجیتالی /گیج های تست / كالیبراسیون، سری DG50 ایندومارت دارای نمایشگر فشار با دقت بسیار بالا و وضوح بالا می باشد.این ابزار اندازه گیری، به دلیل طراحی قوی خود در كاربرد های صنعتی بحرانی با تقاضاهای زیادی مواجه شده و در مواردی كه مشخصاتی از جمله دقت اندازه گیری، تكرار پذیری، ثبات طولانی مدت و حفاظت در مقابل غوطه ور شدن در آب و نفوذ گرد و غبار از اهمیت ویژه ای برخوردارند مورد استفاده قرار می گیرد.

در پرشر گیج های( فشار سنج ) سری DG50 ، حسگر و المنت الكترو نیكی در بدنه فولادی ضد زنگ به قطر 4 اینچ قرار دارند.عنصر اندازه گیری در پرشر گیج های ( فشار سنج ) ، یك دیاگفرام سرامیكی الومینا كرنش سنج می باشد كه با بسیاری از مایعات و گاز ها سازگار است.

پرشر گیج دیجیتالی پتروکاسپین

پرشر گیج دیجیتالی پتروکاسپین

مشخصات فنی پرشر گیج

  • دقت بالا % 2±
  • نمایشگر 4 LCD رقمی
  • بدنه فولادی ضد زنگ
  • ضد آب طبق كلاس حفاظتی IP67
  • درجه بندی دیافراگم
  • امنیت ذاتی
  • محدوده كاری: از خلاء تا PSI 6000

ممكن است پرشر گیج ( فشار سنج ) DG50 ، در زمان استفاده در محیط های خورنده و چسبناک (ویسكوزیته بالا) شامل یك دیافراگم درزبندی شده باشد.صفحه نمایش 712 میلی متری، 4 LCD رقمی می تواند فشار اندازه گیری شده را با یكی از این دو واحد اندازه گیری انتخاب شده، نشان دهد .

مشتری می تواند دو واحد اندازه گیری را در زمان سفارش ابزار انتخاب كرده و ممكن است، اپراتور در سایت یكی از این واحد را انتخاب كند.به عنوان یك عمل استاندارد ، تمامی سری های ( DG50 )در 20 درجه سانتی گراد كالیبره شده اند .

این ابزار اندازه گیری می تواند به طور مداوم در بالا ترین و یا پایین ترین دمای كار، طبق تشخیص كاربر كالیبره شود.اگر پرشر گیج (فشار سنج) DG50 در محیط های مخصوص با پتانسیل قابل انفجار ct4 11 eexia مورد استفاده قرار گیرند باید با امنیت بهینه سفارش داده شوند.

جهت اطلاع از آخرین قیمت و فروش پرشر گیج دیجیتالی می توانید با کارشناسان پتروکاسپین با شماره تلفن 41805 – 021 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مشابه