پوزیشنر ای بی بی

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : تجهیزات کنترلی بدون دیدگاه

پوزیشنر ای بی بی از محصولات صنعتی کمپانی بزرگ سوئیسی ABB با بیش از ۱۳۰ سال سابقه در صنعت می‌باشد. کمپانی ABB که دارای شعب و نمایندگی‌های فعال در بیش از ۱۰۰ کشور جهان می‌باشد سابقه‌ای دیرینه در تولید انواع محصولات صنعتی همچون انواع پوزیشنرها دارد. مدل‌های متعدد پوزیشنر پنوماتیک، الکتروپنوماتیک و دیجیتال تولیدی ABB می‌توانند در انواع پروژه‌های صنعتی به کار گرفته شوند.

پوزیشنر ای بی بی : پوزیشنرهای پنوماتیک و الکترو-پنوماتیک

پوزیشنرهای مدل AV1 و AV2، از محصولات برجسته پوزیشنر بوده و به ترتیب از انواع پنوماتیک و الکترو-پنوماتیک می باشند. این پوزیشنرها می‌توانند کارایی مناسبی در طیف وسیعی از عملیات و کاربری‌های صنعتی داشته باشند. از جمله آنکه قابلیت تنظیم موقعیت انواع اکچویترهای خطی، روتاری، تک‌اثره و دو اثره با سرعت، دقت و حساسیت بسیار مناسبی را دارند.

پوزیشنر دیجیتال ای بی بی

می‌توان گفت در حال حاضر بیشترین تعداد مدل‌های این محصول به صورت دیجیتال عرضه می‌شوند. در واقع کمپانی ABB به عنوان یک کمپانی قدرتمند و پیشرو، در حال حاضر تأکیده ویژه‌ای بر تولید و عرضه محصولات دیجیتال دارد و پوزیشنرهای تولیدی این شرکت نیز از این قاعده خارج نیستند.

پوزیشنر abb

پوزیشنر abb

مدل‌های دیجیتال این محصول ، در دو سری کلی PositionMaster و Digital positioner ارائه می‌شوند. مدل‌های Digital positioner کاربری نرمال و استاندارد داشته و از رابط PROFIBUS PA بهره می‌گیرند.

مدل‌های PositionMaster رده مدل‌های پیشرفته‌تر محسوب شده و با بهره‌گیری از رابط HART دقت، سرعت و حساسیت بالاتری ارائه می‌نمایند. از جمله ویژگی‌های شاخص مدل‌های پوزیشن مستر عبارتند از:  محور ساخته شده از فولاد ضدزنگ، ظرفیت هوای بالا، کار با گاز طبیعی، نمایشگر گرافیکی، دریافت کننده آنالوگ سراسری، رابط آنالوگ HART ، ماژول‌های با قابلیت نصب آسان، مقاومت در برابر لرزش و ارتعاش، سنسور کنترل از راه دور، ایمنی و عملکرد تأیید شده توسط نهادهای بین‌المللی.

خرید پوزیشنر ای بی بی

پوزیشنرهای پنوماتیک و دیجیتال از بهترین نمونه‌های پوزیشنر موجود در بازار محسوب شده و در مدل‌های متعددی عرضه می‌شوند. به طور کلی بهره‌گیری از پوزیشنرهای دیجیتال بیشتر توصیه می‌شود و کمپانی سوئیسی نیز بیشتر بر این مدل‌ها متمرکز است.

با این وجود دو مدل از قدرتمند‌ترین و انعطاف‌پذیرترین پوزیشنرهای پنوماتیک و الکترو-پنوماتیک پاسخگوی پروژه‌های خاص می‌باشند. جهت بررسی و انتخاب مدل مناسب پوزیشنر دیجیتال ای بی بی با کارشناسان و مهندسان ما تماس برقرار نمایید.