پوزیشنر ytc

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : تجهیزات کنترلی بدون دیدگاه

پوزیشنر ytc از پوزیشنرهای قابل اعتماد در تأسیسات مکانیکی و سیالات و تولید کشور کره جنوبی می‌باشد. پوزیشنرهای این شرکت در سه رده اسمارت، پنوماتیک و الکتروپنوماتیک تولید و عرضه می‌شوند. فارغ از انواع و مدل‌های متعدد، به طور کلی پوزیشنرها وظیفه حفظ موقعیت صحیح شیر کنترل را بر عهده دارند.

مسائلی همچون فشار زیاد و ویسکوزیته بالای سیال مورد کنترل و وجود اصطکاک در مکانیزم شیر کنترل گاه موجب می‌شوند که شیر کنترل به تنهایی برای تنظیم سیال کافی نبوده و استفاده از پوزیشنر برای کنترل سریع و دقیق ضروری باشد.

پوزیشنرهای اسمارت ytc

انواع اسمارت پوزیشنر ytc همچون مدل‌های YT3300, YT3400, YT3350 دقت بالایی داشته و سیگنال ورودی‌شان در بازه ۴ تا ۲۰ میلی‌آمپر می‌باشد. از امکانات و قابلیت‌های پوزیشنر اسمارت ytc، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کالیبراسیون خودکار
  • قابلیت سوئیچ به دو حالت خودکار و دستی
  • نمایشگر LCD
  • کنترل‌گر PID
  • رابط HART
  • سیگنال بازخورد
  • سوئیچ محدود
  • چهار دکمه برای کنترل محلی

پوزیشنر ytc

پوزیشنر ytc

مدل‌های پنوماتیک پوزیشنر ytc

مدل‌های YT-1200L و YT-1200R از انواع پوزیشنر پنوماتیک ytc می‌باشند. این مدل‌ها برای کاربرد همراه با شیرهای کنترل با اکچویتر روتاری پنوماتیک با سیگنال خروجی ۳ تا ۱۵ psi مناسب هستند. از امکانات و قابلیت‌های پوزیشنرهای پنوماتیک ytc می‌توان به قابلیت سوئیچ به دو حالت خودکار و دستی و انتخاب عملیات RA  یا DA اشاره کرد.

پوزیشنر ytc الکتروپنوماتیک

مدل‌های الکتروپنوماتیک پوزیشنر ytc مدل‌های YT-1000R، YT-1000L، و YT-1050 می‌باشند. این مدل‌ها از سیگنال خروجی آنالوگ یا جریان مستقیم DC ۴ تا ۲۰ میلی‌آمپر برای حفظ موقعیت شیرهای کنترل با اکچویتر روتاری از طریق کنترل‌گر الکتریکی بهره می‌گیرند.

خرید پوزیشنر ytc

به طور کلی در انتخاب و خرید پوزیشنر پوزیشنرytc  انتخاب پوزیشنرهای اسمارت توصیه می‌شود. هوشمندی، دقت و قابلیت‌های متعدد، دلیل ارجحیت مدل‌های اسمارت نسبت به مدل‌های پنوماتیک و الکتروپنوماتیک می‌باشد.

با این وجود متناسب با شرایط پروژه ممکن است انتخاب مدل‌های دیگری مد نظر شما باشد که در این صورت مشاوره با کارشناسان و مهندسان باتجربه جهت بررسی دقیق‌تر توصیه می‌شود.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب این دستگاه با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.