کابل ابزار دقیق کرمان

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : تجهیزات کنترلی بدون دیدگاه

کابل ابزار دقیق کرمان به عنوان یکی از با کیفیت تزین کابل های ابزار دقیق موجود در بازار است. این کابل از طراحی های روز دنیا در ساختار خود استفاده می کند. به گونه ای که در برابر تمامی نویزها و عواملی محیطی و مکانیکی از اطلاعات ارسال شده محافظت می کند. برای آشنایی با کابل ابزار دقیق کرمان بهتر است در ابتدا با انواع کابل موجود در صنعت آشنا شویم.

انواع کابل ها

به طور کلی کابل های موجود در صنعت به دو دسته فشار قوی و فشار ضعیف تقسیم بندی می شوند. کابل های فشار ضعیف برای ولتاژ های پایین مورد استفاده قرار میگیرند. اما کابل های ولتاژ بالا به گونه ای طراحی شده اند که تا ۳۰ هزار وات جریان برق از خود عبور دهند. در تمامی کابل ها به منظور کاهش دما و جلوگیری از آسیب رسیدن به کابل ها از گاز و یا روغن استفاده می گردد.

کابل ابزار دقیق کرمان

کابل ابزار دقیق کرمان

کابل ابزار دقیق کرمان و کاربرد آن

در تمامی صنایع به منظور کنترل فیزیکی وقایع از طریق مدار فرمان و عملگر ها، از کابل های ابزار دقیق استفاده می شود. این کابل ها انواع مختلفی داشته و وطیفه آن ها انتقال داده های ارسال شدهداز کنترلر مرکزی به واحد های عملگر است.

این کابل ها قابلیت نصب بر روی سطح زمین و یا به صورت مدفون در خاگ را داشته و در انتقال داده ها بهترین رویه را در پیش خواهند گرفت. بهترین نوع کابل ابزار دقیق کابل های شیلدار است. این کابل ها با قرار داشتن یک لایه محافظ در داخل خود، از تمامی اختلالات الکتریکی جلوگیری کرده و سیگنال های ارسالی را بدون هیچ نویزی به عملگرها ارسال می کند.

برای شناسایی کابل های ابزار دقیق به سطح مقطع آن ها توجه کنید. در این کابل ها زوج ها در فاصله های معین تابیده شده و انحنای مشخصی دارند. کابل های ابزار دقیق برای سیگنال های دیجیتالی، به صورت شیلد کلی و برای سیگنال های آنالوگ به صورت شیلدار زوجی هستند.