گیج فشار عقربه ای

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : فشار بدون دیدگاه

Dial Pressure Gauge

گیج فشار (عقربه ای) از رایج ترین انواع گیج های فشار بوده و با توجه به ساختار تولید آن از انواع مقرون به صرفه و با قیمت مناسب نیز لحاظ می گردد.

گیج فشار عقربه ای که به صورت صفحه 4 سانت ، صفحه 5 سانت ، صفحه 10 سانت ، صفحه 15 سانت صفحه تست گیج تولید می گردد در دستگاههای مختلفی مانند سیستم های کنترل فشار باد یا هوا ، سیستم های تنظیم و انتقال سیالات ، سیستم های ایمنی باد و تمامی قسمت های که برای نمایش مقدار فشار بر اساس bar یا psi استفاده می گردد.

گیج فشار عقربه ای

گیج فشار عقربه ای پتروکاسپین

انواع گیج فشار عقربه ای

  • گیج عقربه ای استیل
  • گیج عقربه ای تست
  • گیج عقربه ای برنجی
  • گیج عقربه ای دیافراگمی
  • گیج عقربه ای اکسیژن

گیج فشار عقربه ای بر اساس پارامترهایی چون فشار قابل نماش مانند 0 تا 10 بار 100 بار 150 بار 500 بار و نوع اتصال کانکشن بصورت کانکشن از پشت و کانکشن از زیر می باشد.

از لحاظ مقدار دقت در زمان لرزش گیج فشار عقربه ای به دو دسته خشک و روغنی تقسیم بندی می باشد. که در نوع روغنی فاصله بین شیشه گیج و عقربه با روغن گلیسیرین پر می شود که باعث دقت در نماش در زمان لرزش سازه و گیج می باشد.

گیج فشار عقربه ای پتروکاسپین

سیستم عملکرد گیج فشار (عقربه ای) بر اساس ورود فشار عقربه ای به داخل لوله ورودی و با فشار وارد کردن به لوله حلزونی باعث باز شدن حلقه شده که با این اتفاق عقربه گیج که بر روی لوله نصب شده به حرکت در می آید و بر صفحه گیج فشار مقدار سنجش فشار را بر اساس psi یا bar نمایش می دهد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت گیج فشار (عقربه ای) و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.