گیج فشار هوا

نویسنده : pcaspian9876 موضوع : فشار بدون دیدگاه

Air Pressure Gauge

گیج فشار هوا یکی از اقلام پر مصرف در تجهیزات ابزاردقیق در صنایع بوده که از مهمترین موارد مصرف می توان به اندازه گیری مقدار فشار هوا در سیستم های پنوماتیک و سیستم های تولید باد می باشد.

گیج فشار هوا که به صورت دیجیتال و آنالوگ تولید می گردد در دستگاههای مختلفی مانند سیستم های کنترل فشار باد یا هوا ، سیستم های تنظیم و انتقال هوا ، سیستم های ایمنی باد و تمامی قسمت های که برای نمایش مقدار فشار بر اساس bar یا psi استفاده می گردد.

گیج فشار هوا

گیج-فشار-هوا-پترو-کاسپین

انواع گیج فشار هوا

  • گیج فشار آنالوگ
  • گیج فشار دیجیتال
  • گیج فشار استیل
  • گیج فشار دیافراگمی
  • گیج فشار اکسیژن

گیج فشار هوا

گیج فشار بر اساس پارامترهایی چون فشار قابل نماش مانند 0 تا 10 بار 100 بار 150 بار 500 بار و بر اساس صفحه نمایش 5 سانت ، 6 سانت ، 10 سانت ، 15 سانت ، صفحه گیج تست و نوع اتصال کانکشن بصورت کانکشن از پشت و کانکشن از زیر می باشد.

از لحاظ مقدار دقت در زمان لرزش گیج فشار هوا به دو دسته خشک و روغنی تقسیم بندی می باشد. که در نوع روغنی فاصله بین شیشه گیج و عقربه با روغن گلیسیرین پر می شود که باعث دقت در نماش در زمان لرزش سازه و گیج می باشد.

سیستم عملکرد گیج فشار هوا بر اساس ورود فشار هوا به داخل لوله ورودی و با فشار وارد کردن به لوله حلزونی باعث باز شدن حلقه شده که با این اتفاق عقربه گیج که بر روی لوله نصب شده به حرکت در می آید و بر صفحه گیج فشار مقدار سنجش فشار را بر اساس psi یا bar نمایش می دهد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت گیج فشار هوا و مشاوره در انتخاب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.