شرکت پتروکاسپین

پتروکاسپین به عنوان بزرگترین تامین کننده تجهیزات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، سیمان، معدن، صنایع غذایی و دارویی با دارا بودن کارگروه تخصصی ابزاردقیق و با بهره گیری از کارشناسان مجرب در این حوزه آمادگی خود را جهت ارائه پیشنهادهای مالی و فنی در حوزه تجهیرات ابزاردقیق را اعلام میدارد.

  • مشاوره و انتخاب تجهیزات ابزاردقیق
  • تامین قطعات یدکی ابزاردقیق
  • تست و کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق

ID ویدیو YouTube را نمی توان پیدا کرد

1391

تاسیس شرکت

تاسیس شرکت به عنوان واردکننده و تامین کننده تخصصی ابزاردقیق
1392

افزایش کارکنان به 15 نفر

با هدف بهبود ارائه خدمات و پاسخگویی به استعلامات و پروژهای ابزاردقیق این شرکت با جذب نیروهای جوان و تحصیل کرده در حوزه ابزاردقیق تیم پرسنلی خود را به 15 نفر افزایش داد.
1393

حضور در پروژه های نفت و گاز

این شرکت با به دست آوردن تجربه های مفید درسال های اولیه توانست با حضور در پروژه های نفت و گاز در حوزه ابزاردقیق ، توانمندی خود را در حوزه به نمایش بگذارد.
1394

ارتباط و ایجاد دفاتر خارجی

این شرکت در راستای سرعت بخشیدن به تامین تجهیزات ابزاردقیق با ارتقاء ارتباطات خارجی و ایجاد جوینت ونچرهای تجاری در شهرهای گوانجو چین ، دبی و هامبورگ در آلمان ، امکان تامین سریع قطعات ابزاردقیق را فراهم نمود.
1395

حضور در وندور گروه معظم مپنا

این شرکت پس از گذراندن مراحل مختلف موفق به حضور در وندور گروه بزرگ مپنا در قسمت ابزاردقیق شد که از آن تاریخ تمامی شرکت های زیر مجموعه مپنا در حوزه ابزاردقیق نیازهای خود را در این حوزه به این شرکت نیز اعلام میدارند.
1396

اخذ نمایندگی

این شرکت پس از رایزنی های متعدد با شرکت های سازنده مختلف در حوزه ابزاردقیق موفق به کسب نمایندگی شرکت سندبولد ایتالیا در زمینه تجهیزات ابزاردقیق شد .
1397

ارتقاء سیستم پاسخگویی

این شرکت با افزایش کارکنان فروش و خدمات مشتریان ، در سریع ترین زمان ممکن پس از دریافت درخواست ، پیشنهاد مالی و فنی را برای مشتریان ارسال می دارد. و همواره تلاش برای بهترشدن پروسه دریافت درخواست و پاسخگویی را در دستور کار خود قرار داده است.